Warning message

SAP bázový administrátor

Československá obchodní banka patří mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu a je držitelem prestižních ocenění nejžádanějšího zaměstnavatele.

Co bude Vaším úkolem?

Hledáme nového člena do týmu databázových specialistů na pozici SAP bázový administrátor. Budete zodpovědný/á za podporu širokého portfolia SAP aplikací (ECC, SRM, BW, PI, MDM, Content server, portal, Solman) celého SAP ladscape. Vaší standardní pracovní náplní pak bude denní podpora SAP systémů, monitoring, analýza a řešení problémů, implementace patchů, provádění upgradů, správa a provádění transportů, databázová administrace SAP prostředí, zajištění systémové standardizace a stabilizace.

Co k tomu budete potřebovat?

  • Znalost SAP basis (ABAP and JAVA systémů)
  • Zkušenosti z pozice Bázový administrátor (systémový refreš/migrace/upgrade, podpora uživatelů, oprávnění, implementace patchů,…)
  • Znalost relačních DB – oracle (MSSQL výhodou)
  • Znalost Windows Server (Unix/Linux výhodou)
  • Obecné znalosti IT (AD, C:D, MQ, networking, backup,…)
  • Analytické myšlení
  • Nabízíme:

  • Opravdu u nás najdete smysluplnou práci, kde můžete využít svůj potenciál
  • Nabízíme propracovaný systém vzdělávání
  • Jsme opravdu flexibilní - možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
  • Stravenky 100Kč za den
  • Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
  • Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
  • Dovolenou 25 dní v roce + 5 dní sick days
  • Máme skvělé CSR – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
  • Jsme sportovní - dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit na víkend na hory, či k vodě
  • SAP bázový administrátor

    Kbc, Brussels
    Developer